Zamów usługę sprzątania strychów

Usługi

Sprzątanie strychów wcale nie musi być związane z chaosem. Istnieje wiele podmiotów, które pomagają się z tym uporać, wypożyczając klientom narzędzia potrzebne przy opróżnianiu nieruchomości. Jakie to akcesoria? Sprawdźmy to.

Opróżnianie strychów – nie musi być pracochłonne

Remonty i przeprowadzki to wyjątkowo pracochłonne czynności, szczególnie jeśli dotyczą wielkich pomieszczeń. Zbędne sprzęty należy poddać recyklingowi, wykorzystując do tego celu wypożyczone uprzednio kontenery. Tego rodzaju narzędzia wspierające opróżnianie strychów można wynająć u specjalistycznych podmiotów, funkcjonujących we wszystkich miastach (przykładowo w Krakowie, Gdańsku, Białymstoku). Za odpowiednią stawkę można je wypożyczyć na określony czas (na przykład 1 dzień). Koszt posprzątania odpadów ze strychu nie jest wysoki – zależny jest od kubatury pomieszczenia i rodzaju sprzętów przekazanych do utylizacji (chłodziarki, ekrany LCD lub baterie).

Sprzątanie strychów – pamiętaj o recyklingu

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie usuwać sprzętów ze strychu – fachowcy przeprowadzą wszystko w naszym imieniu. Dodatkowo pracownicy firmy przełożą gruz do stosownego kontenera i przewiozą go na wysypisko. Niesprawne sprzęty AGD muszą być poddane zabiegom zapobiegającym skażeniu przyrody, nie można więc na własną rękę ich demontować i wywozić. Dlatego jeśli chcemy posprzątać dużą przestrzeń – skontaktujmy się ze specjalistami, którzy dysponują wysokiej jakości sprzętem i będą w stanie zutylizować śmieci, nieważne czy jest to gruz, czy niesprawny ekran.