Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu Balice

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]