WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Strony internetowe Usługi

Na wpmagus.pl zamówisz aktualizowanie WordPressa.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezmiernie rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz bez trudności można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go aktualnie do projektowania skomplikowanych stron oraz sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa źródłem przykrych niespodzianek, dlatego istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania nowych wersji CMS

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest z pewnością zaktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresową instalację kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki hakerów. Co więcej, mimo że WordPress jest bardzo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym istotne jest, aby czynność tę realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu technicznego, rekomenduje się polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest usługa aktualizowania WordPressa?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz nieustanne działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest również blogerom i freelancerom posiadającym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi znajduje się usuwanie skutków działania wirusów, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również rozmaitego rodzaju monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]