Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Usługi

W tym miejscu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, komunie czy chrzciny, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a następnie przyrządzać i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł duży popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Organizacja wesela to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, dobór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek podawanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, dania będą smakowite i ładnie ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w salach, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla gości, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, zakąsek i trunków odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie skompilować kartę dań z zaproponowanych dań. Warto jednak podkreślić, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować unikalne zestawy potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]