przyjęcia okolicznościowe kraków

Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Usługi

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie oraz chrzty. Jeśli lista gości jest długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka czy przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony zabawy, w których znaczną grupę uczestników stanowią dzieci, m.in. chrzciny bądź komunie, rekomenduje się urządzać w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym także wypada dostosować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście królewskim duchu odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy zabawa ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, przez ułożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]