Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Branża budowlana Usługi

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących przygotowania projektów wnętrz mieszkań Kraków, skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]