Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Więcej informacji o Balice lotnisko parking znajdziesz tutaj.

Wygoda, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki świata i szybkość – to najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał niesamowite uznanie. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]