Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, znajdziesz na pandaparking.pl

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim bądź pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego oferty?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]