Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Usługi

Szukasz korzystnej oferty sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których celem zbudowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również przeróżne bankiety dla kontrahentów biznesowych, szkolenia czy sympozja. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak dobrać lokal na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, należy rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe gale dla wspólników spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą odbyć się w zwykłym lokalu. Wypada w takich przypadkach urządzić event w eleganckim miejscu, które dobitnie zaakcentuje prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

W trakcie organizacji eventu firmowego nie wolno pominąć tak ważnej kwestii, jak dostarczenie gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację pysznych dań dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie dekorację stolików. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i doskonale wyglądające na talerzu dania.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]