Opieka nad grobami

Usługi

Chcesz sprawdzić, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź www.pong-malopolska.pl

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]