Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Usługi

Catering firmowy Katowice - kliknij tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Warsztaty, rozmowy biznesowe bądź konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia przekąski oraz napoje

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 8-10 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść kompletny posiłek w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie dłoni czy koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm użyczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który działa na korytarzach biurowców, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie zrobione kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]