Konsulting w przetargach. Na czym to polega?

Usługi

Zainteresowany przetargi doradztwo? Zajrzyj tutaj.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także duże doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i radą na każdym etapie działania przetargowego.

Nasze dane:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]