Co oferuje hotel dla zwierząt

Usługi

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad zwierzętami

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do ośmiu oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy pies jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – rozległy oferta

W ośrodku pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko reagują na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich lasach, gdzie mają możliwość obcować z przyrodą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel zapewnia także opiekę weterynarza.