Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Strony internetowe Usługi

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie wdrożenia WooCommerce. Zajrzyj w to miejsce.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z użyciem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (generowanie rozmaitego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić specjalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie jedynie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]