Catering świąteczny – warto zamówić go profesjonalnej ekipie

Usługi

Na lastrada.pl/catering-swiateczny/ zamówisz catering świąteczny w Krakowie.

Ostatni miesiąc roku to okres, który spędzamy najczęściej wraz z rodziną, ale imprezy świąteczne odbywają się również w firmach. W wielu przypadkach personel firmy przygotowuje je swoimi siłami, własnoręcznie przygotowując bożonarodzeniowe potrawy, jednak w sporych zakładach pracy ten schemat działania nie zawsze jest wydajny. By zatem pomóc sobie zadaniu organizacji firmowych spotkań wigilijnych, tych w małym gronie, jak i tych dużych, warto skorzystać z oferty cateringu świątecznego.

Zupy, ryby, uszka z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Bez wątpienia na wigilijnym stole muszą pojawić się rodzime świąteczne dania. To zwłaszcza ryby, np. chrupki filet z łososia czy też karpia oraz staropolskie zupy – koniecznie barszcz czerwony i żurek, a opcjonalnie także zupa grzybowa. Na talerzach nie może zabraknąć też krokietów z grzybami i kapustą, które z reguły serwowane są wespół z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby pełna bez przekąsek na chłodno, np. bez sałatki jarzynowej lub ryby po grecku. Powinno się też zatroszczyć się o smakowity akcent na koniec obiadu. Na stół świąteczny polecamy lekki sernik, makowiec lub kutię z miodem.

Catering świąteczny w firmie – dobierz potrawy, które wszystkim smakują

Organizację Wigilii w firmie trzeba zainicjować z pewnym wyprzedzeniem. Trzeba ustalić dzień spotkania oraz dopasować go do harmonogramu urlopów zespołu. Umożliwia to precyzyjne ustalenie przewidywanej liczby uczestników imprezy, a w efekcie ułatwi zamówienie optymalną ilość porcji. Warto omówić z pracownikami menu i razem zamówić te potrawy z oferty firmy cateringowej, które wszystkim pasują. Istotne jest również to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z zatrudnionych ma alergię, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w ciastach, bądź są w ekipie firmy osoby, które nie jadają ryb oraz mięsa. Dla takich pracowników należy zamówić potrawy pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne akceptują zlecenia przez większość grudnia, jednak nie należy zabierać się do w ostatniej chwili.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]