Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Usługi

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ dowiesz się, jak zamówić catering okolicznościowy.

Niedługo nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także podjąć ich dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać. Co więcej to twoje święto i pragniesz się na nim świetnie bawić, a nie robić za kelnera albo sterczeć w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne święta polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić sali!

Gdy przywołuje się cateringu większość osób myśli przede wszystkim o imprezach biznesowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdej pani domu była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie gości dopuszczała ona opcję skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a nieraz również tych dużych, jeśli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji użyczenia sali czy zechcemy urządzić imprezę we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, chrzciny i komunie

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą dostępną na dowolną rodzinną okazję. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez problemu przyrządzają menu harmonizujące z charakterem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na imieniny lub na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje także obsługę półmetków, studniówek i komersów. Wypatrując firmy oferującej taką usługę radzimy postawić na taką, która będzie w stanie dopasować menu do wymagań i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć event, między innymi oferując pomoc w ułożeniu i dekoracji stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]