Busy do Belgii w ofercie door-to-door

Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Belgia od dłuższego czasu plasuje się na czołowych miejscach w rankingach krajów najchętniej odwiedzanych przez Polaków. Podróżują oni tam zarówno w celu znalezienia pracy, jak i czysto krajoznawczych. Miasta takie jak Gandawa, Bruksela, Brugia oraz Antwerpia kuszą do ich poznania i dla wielu z nas stają się celem urlopowych wyjazdów. Polskie i belgijskie miejscowości są ze sobą dość dobrze skomunikowane. Turyści mogą przebierać między wieloma środkami transportu. Który z nich będzie najlepszy – samoloty, autokary czy busy do Belgii?

Jak dotrzeć do Belgii?

Dla osób, dla których najważniejszy jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem będzie samolot. Lot bez przesiadek do Brukseli proponują dwa polskie lotniska – Modlin i Okęcie. Decydując się na to rozwiązanie, powinniśmy niestety przygotować się na koszty sięgające nawet 1000 złotych, a także na konieczność zorganizowania przejazdu ze stolicy Belgii do miejsca docelowego. Niewiele więcej miast obsługują przewoźnicy autokarowi, aczkolwiek i w ich przypadku nie można liczyć na to, iż zawsze zawiozą nas do mniejszych miasteczek.

Wygodne busy do Belgii

Jak ustrzec się tych przeszkód? Planując podróż, warto zdecydować się na busy do Belgii. Przewoźnicy mają w swojej ofercie tranzyty z opcją door-to-door. Znaczy to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca znajdującego się na trasie busa (albo w jej pobliżu), a już w Belgii odwiezie go wprost pod wskazany adres (na przykład do motelu). Busy podróżujące na europejskich trasach są najczęściej bardzo dobrze wyposażone, gwarantując podróżnym absolutną wygodę. Ci do swojej dyspozycji mają między innymi komfortowe siedzenia, dostęp do internetu i klimatyzację.