Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Branża budowlana Usługi

Na joannaklusak.com zlecisz przygotowanie projektów budowlanych Kraków profesjonalistom

Biuro projektowe oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w ergonomicznym i wygodnym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie dogląda rozwoju robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku lub proponuje aranżację już gotowych rezydencji.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne, mieszkania na wynajem i kawiarnie. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować praktyczne i obszerne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]