Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Usługi z zakresu finansów

Więcej na temat Flobo - automatycznej obsługi należności na flobo.io.

Przedsiębiorcy stale szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, firm oferujących usługi i hoteli

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]