Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Urządzanie mieszkania

Szukasz korzystnej oferty kuchni na zamówienie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/2qko595p.

Kuchnie na indywidualne zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudności zainstalować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie potrzebują ekspresowo i łatwo umeblować swoją kuchnię. Są jednak zazwyczaj mniej elastyczne aniżeli kuchnie na indywidualne zlecenie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niepospolite wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w znacznym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, eleganckich i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasze dane:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]