Komfortowe biuro zwiększa efektywność pracy – o nowoczesnych meblach biurowych

Urządzanie mieszkania

Sprawdź, gdzie zamówić nowoczesne meble biurowe.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przekonanie, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj aranżując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble jakie w nim postawimy charakteryzowały się także ergonomią i przyjemnym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie te cechy można znaleźć w portfolio poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX wieku wytwarza najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa skuteczność i lepsze planowanie pracy

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na świetną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle wyróżnia je wysoka jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich niesłychanie intensywnej eksploatacji. Taki poziom solidności mebli możliwy jest wyłącznie przy zachowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w zastosowaniu jakościowych surowców, choć nie małą rolę odgrywa tu szczegółowo przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z pięknem. W końcu mebel będący najważniejszą częścią wygodnej przestrzeni biura musi dawać możliwość dostosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, lecz nie powinien w tym samym czasie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze przebywa się przez 8 godzin każdego dnia, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa staje się efektywność jego pracy. Poza tym, to jak wygląda jest niejako wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować przyszłemu partnerowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Portfolio poznańskiego producenta mebli biurowych

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swojej ofercie mebli ma praktycznie wszystko co niezbędne do aranżacji biura. Oprócz tradycyjnego wyposażenia jak regały, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również lady recepcyjne, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, ścianki i parawany umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne obszary, a nawet kwietniki pasujące do estetyki biura. Ważną częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z możliwością regulacji wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie zmniejsza ryzyko uciążliwego ból pleców.

Nasze dane:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]