nowoczesne artykuły wyposażenia wnętrz

Deco Skład – tu znajdziesz nowoczesne artykuły wyposażenia wnętrz

Urządzanie mieszkania

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni akcesoriami pasującymi do naszego charakteru. W takim miejscu łatwiej nam się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak istotne jest dbanie o stosowne zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie sklepu Deco Skład z Poznania.

Zestawy łazienkowe i ozdoby do salonu zamówisz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, akcesoria oraz dekoracje zaprojektowane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest prosty design, pewna doza surowości, a także skupienie się na użyciunaturalnych materiałów, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski należy jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu również mocne dążenia, by aranżować wnętrza w w ograniczonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odnajdziesz obszerną selekcję akcesoriów do kuchni, łazienki i jadalni, jak również dekoracji i mebli do pokoju dziennego, przedpokoju oraz sypialni dziecka. Tu zamówisz przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia kuchenne, które zachwycą całą rodzinę, a także sprzęt do przechowywania, gotowania i pieczenia. Jeśli pragniesz zachwycającej łazienki, spraw sobie przyrządy i komplety łazienkowe starannie wyselekcjonowane z oferty uznanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie zamówisz dziesiątki dodatków w tych kolorach.

Szukasz nowych pomysłów? Sprawdzaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład redaguje blog, w którym cyklicznie prezentuje mnóstwo fachowych porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam przeczytasz dotyczą nie tylko urządzania mieszkania, kupna ergonomicznych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów i dekoracji współgrających z danym stylem. To także nieszablonowe pomysły na upominki dla najbliższych z okazji różnorodnych wydarzeń, świąt oraz rocznic. Warto czytać ten blog co kilka dni, aby być zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz.

Nasze dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]