Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Strony internetowe Zagadnienia IT

Nienaturalne linki przychodzące są kluczowym powodem, przez który na naszą stronę internetową może być zastosowany filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych groźnych obostrzeń?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie sztucznej liczby fraz kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Naruszają one normy uczciwego SEO opracowane przez grupę Google, gdyż manipulują miejscem strony w rezultatach wyszukiwania. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują w formie artykułów sponsorowanych najeżonych licznymi odnośnikami. Występuje również zjawisko sprzedaży linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nierzetelne metody zostaną odkryte, a to łączy się z gwałtownym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, nawet o 40 stron.

Jak wyeliminować problem nienaturalnych linków przychodzących

Zwróćmy uwagę na to, że jeśli na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie starać się o odtworzenie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie gwarantuje pełnego sukcesu. Jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji SEO. Fachowcy momentalnie zidentyfikują prawdziwą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google należy zlecać tylko renomowanym podmiotom.