wyprawy w góry, wyprawy górskie

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Podróżowanie Sport i rekreacja

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym bezpieczne i dobrze opracowane eskapady pod okiem wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają charakter górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]