sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć praktycznie wszystko, nadal wiele rzeczy powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od specjalisty

Zakup srebrnego naszyjnika, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar kupić pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego obwodu albo zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek bądź pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu trzymamy niepotrzebną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]