Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Branża budowlana Robienie zakupów

Jeśli chcesz kupić hakowce, odwiedź tę stronę

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy często stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]