Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Robienie zakupów

Zobacz, gdzie zamówić wino online.

Wino to nieodzowny dodatek do eleganckich kolacji, firmowych eventów oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a bogactwo aromatów, smaków i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Zakupy w markecie czy sklep z winem – co wybrać?

Szykując ważne przyjęcie bądź wybierając wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym supermarkecie. Kupimy tam popularne wina w niskiej cenie, aczkolwiek rzadko oferowane są tam trunków o unikalnym smaku. Na dodatek częstokroć podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, gdyż kadra sklepu zazwyczaj nie dysponuje należytą wiedzą, by doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym doborze wina pod planowany posiłek albo które chcą próbować nowych, nieznanych wcześniej aromatów wina, powinni zatem skorzystać z doświadczenia i pasji pracowników sklepów ukierunkowanych przede wszystkim na sprzedaż wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie ma w ofercie nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale też wina wzmacniane okowitą, cydry i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się również wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które znakomicie nadają się na imprezy z większą liczbą gości i których atutem jest bardzo korzystny stosunek jego kosztu do jakości oraz objętości trunku. Winnica sama sprowadza wina, zatem sprzedawane są tu alkohole rzadko spotykane na krajowym rynku. Winnica organizuje również degustacje i szkolenia, a na specjalne zamówienie odnajduje i sprowadza do Polski idealne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Nasze dane:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]