mini przyłbica, maseczka ochronna

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Ochrona zdrowia Robienie zakupów

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, kompletnie przeistoczyła nasz bieg życia i relacje społeczne. Normy dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania licznych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni czy biura, gdzie zwykle napotykamy większe tłum ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielorazowego użytku w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z tkaniny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi zaletami są trwałość, wygoda oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż 30 razy!) za pomocą popularnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla osób starszych i sportowców

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, starsze bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy muszą nosić maseczki ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez parę godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy z pewnością uznają za plus też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]