Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

Robienie zakupów Sport i rekreacja

Sklep jeździecki online - tu zawsze zaopatrzycie się we wszystko, co jest wam potrzebne!

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]