Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Robienie zakupów Urządzanie mieszkania

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą takiej przesłony można dodać koloru dowolnemu pomieszczeniu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj jest rekomendowany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą modułów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są drogie?

Ze względu na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest duża, podobnie jak wciąż rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można nabyć w dość zachęcających cenach. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się jeszcze promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju osłona na okna jest coraz popularniejsza. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjna, dlatego zwolenników takiej koncepcji na aranżację wnętrz nie brakuje.