Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Robienie zakupów

Dowiedz się więcej o mydle antybakteryjnym na https://verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry zarazki i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikamigwarantujących maksymalny poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance skutecznie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących czynników – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest nadawany towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]