Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalna chemia gospodarcza

Robienie zakupów

Kup artykuły higieniczne

Aby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo zadań będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, graffiti, ognisk pleśni lub osadu z tłuszczów.

Ochrona powłok dzięki chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają także na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie różnych czynników. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, a także specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]