Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Więcej o Renault części zamienne

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]