Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz butelek szklanych w hurcie, kliknij tu.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to też branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, pysznego lub zdrowego wyrobu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, by towar dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane butelki i słoiczki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, pasty warzywne czy oliwę, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar na palety na ogół można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki oraz butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do przechowywania soków, wina lub piwa) i słoje. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1300, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z słoiczkami bądź butelkami w hurcie można także zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]