Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Branża budowlana Robienie zakupów

Więcej o drzwiach wewnętrznych dwuskrzydłowych

Popularnym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry oraz wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają przez wiele lat

Drewno to naturalny materiał, który poprawnie konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a użyty jako detal aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono bardziej intymne i przytulne. Obecna technologia umożliwia doskonałe łączenie właściwości drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i dużą funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się stosowną izolacją termiczną i niewielkim stopniem rozszerzalności – tzn. nie zniekształcają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez wiele lat.

Szyby ornamentowe i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chciałbyś zamontować w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, witrażowym lub piaskowanym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]