Naturalne kształty i ciepłe światło – o lampach solnych

Robienie zakupów Urządzanie mieszkania

Kup lampę solną na https://superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Drobne ozdoby z minerałów i kamienia od wieków zajmują miejsce na naszych półkach. Sprowadzamy je z przeróżnych wypraw po Europie, a czasami kupujemy pod wpływem impulsu, bowiem harmonizują ze stylem, w jakim zaprojektowane jest pomieszczenie. Rzadko jednakże są to przedmioty funkcjonalne – na ogół służą jako pospolite dekoracje. Minerałem, z którego można jednak wyprodukować obiekty stosowane na co dzień, jest sól kamienna. Sporządza się z niej przede wszystkim lampy, ale to nie wszystko.

Lampy solne kupisz w 3 kolorach

Lampy solne są estetyczne i bez większych przeszkód dobierzemy je do aranżacji pomieszczenia, bowiem są sprzedawane w 3 kolorach (szarym, białym, różowym) i w kilku ich zabarwieniach. Każda lampa solna jest unikalna, gdyż nie ma brył solnych o identycznej strukturze krystalizacji oraz kształtach. Niezwykle popularne są lampy solne, których klosze charakteryzują się nie naruszoną, nie polerowaną powierzchnią. Coraz częściej jednak rzemieślnicy zajmujący się produkowaniem owych lamp, nadają im bardziej regularne formy, przykładowo kuli bądź walca.

Lampy solne a produkcja anionów

Powszechnie wierzy się, że lampy solne mają dobre oddziaływanie na nasze samopoczucie. Przypisuje się im zwłaszcza właściwość jonizacji powietrza, to znaczy wyzwalania ujemnych jonów, równoważących te generowane przez wszędobylskie przyrządy elektroniczne. Aniony polepszają jakość powietrza i pomagają w swobodnym oddychaniu m.in. osobom chorym na na astmę bądź alergię. Światło, jakie emitują tego rodzaju lampy, jest przyjemne i kojące, dlatego poleca się nabycie ich jednostkom cierpiącym na bezsenność lub stres, gdyż z ich pomocą można szybciej się zrelaksować. Ale z brył soli nie produkuje się wyłącznie lamp solnych. Produkuje się z nich także przepiękne świeczniki i pojemniki na drobiazgi, a pokaźne bloki z soli kamiennej stosuje się w gastronomii, jak również dekoracji wnętrz.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]