Namioty weselne – ślub w plenerze

Robienie zakupów

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę gości

Ważna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.