Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Robienie zakupów

Więcej szczegółów o akcesoriach do alkoholu

Domowa produkcja napojów alkoholowych, niegdyś bardzo popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość przygotowania trunków według naszych upodobań, pociąg do eksperymentowania i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera wino, nalewki, cydr lub piwo, chociaż nie brakuje również miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, rurek, korków czy pojemników. Na dodatek do każdego typu alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku piwa są to na przykład chłodnice i kotły, a dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dużo przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które bez wstydu możemy podarować krewnym jako upominek albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter bankietu.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]