kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Robienie zakupów Żywność

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i pomału zdobyła sobie tysiące zwolenników. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po minucie można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z najszerzej znanych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest na rynku – także w Polsce – wiele ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, bo ma na niego wpływ mnóstwo najrozmaitszych elementów, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących lub mleka zagłusza ich unikalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii i Etiopii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – niedroga każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w hostelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – najczęściej mieści się w widełkach 1,20-1,60 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany na stołówkach w biurze lub w kafejkach na mieście. Przystępne ceny i nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, iż coraz częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, a jednocześnie zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, bez zamartwiania o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy będą pasować do naszego urządzenia.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]