Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Branża budowlana Robienie zakupów

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych na wymiar.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na rynku sprawił, że jego fachowcy gwarantują klientom najwyższą jakość sporządzanych produktów i obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też najwyższa funkcjonalność, osiągnięte dzięki zastosowaniu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, pełnej wygody eksploatacji, jak również zadowolenia klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się dużą troską o jakość swoich wyrobów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów poszukujących solidnych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – wydajnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz są doskonałą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów – są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są zawsze z materiałów najwyższej klasy, wobec tego zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też w obszarze obsługi klienta. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich indywidualnym projektem, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]