Kolczyki z koralem

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Szukasz kolczyków z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. Dawniej, korale zawieszane nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed demonami. Używane były do leczenia chorób gardła, a także do szybszego gojenia ran. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Jest także pomocny w rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]