Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Zainteresowany kolczyki bigle? Skieruj się tu

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Ważne są wszak zarówno ich projekty, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i świetnie się prezentują.

Kiedy wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy rzecz jasna nadmienić, że panie o trochę odmiennej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – to zależy od kosztów ich pozyskania i wyobraźni złotnika. Szczególną popularnością cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich warto kupić? To rzecz indywidualnych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał sztuczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]