Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Nespresso

Robienie zakupów Żywność

Zamów kapsułki kompatybilne z Nespresso na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/.

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych w sprzedaży. Zostały opracowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu powoli zdobywały kolejnych miłośników. Dzisiaj jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wykonuje wiele renomowanych firm.

Czy są w sprzedaży kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Postanawiając o kupnie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten rodzaj kapsułek wygasł kilka lat temu więc w tym momencie w sprzedaży dostępnych są dziesiątki rozmaitych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce firm jest włoska Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na mieszance arabiki i robusty. Innym słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Roma, Trieste, Firenze i Venezia. W zależności od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty palonego drewna, pieczonego chleba czy suszonych owoców. Inni cenieni włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy Cuore bez kofeiny) i Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Mokaccino, Sambuca, Amaretto, Crema czy Light).

kapsułki kompatybilne z Nespresso również od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso produkuje też polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Sublimo, Lungo czy Classico Italiano, w tym również kawy aromatyzowane – Chocolate, Vanilla, Carmel i Hazelnut.

Opakowania sprzedawane w większości sklepów mieszczą na ogół 10 sztuk kawy w kapsułkach. Natomiast dla klientów, kupujących kawę hurtowo, kilku producentów także zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają znacznie zredukować cenę napoju. W przypadku, gdy klient ma obawy, czy dany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]