Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Robienie zakupów Technologie

Znajdź drukarki 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w różnorodnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie pojawiają się zniekształcenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]