Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Robienie zakupów

Jeśli chcesz nabyć słój z kranikiem, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]