Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Robienie zakupów

Czyściwo włókninowe kupisz na https://verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html.

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać wysokie standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w których branżach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są powszechnie wykorzystywane w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. w firmach produkcyjnych, w branży medycznej, w zakładach przemysłowych oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są mocne i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z plamami z oleju, zaschniętym brudem, pyłem, tłuszczem czy innymi zabrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być użyte do polerowania delikatnych przedmiotów czy pucowania szkła. Specjalistyczne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym niezmiernie chłonne, mocne oraz elastyczne

Celulozowe i uniwersalne – odmiany czyściw technicznych

Na rynku dostępne są różnego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia produkty papierowe i włókninowe. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do usuwania silnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i wykorzystywane są do oczyszczania różnych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]