Ekspres do kawy Jura dla profesjonalistów i amatorów

Robienie zakupów

Wybór odpowiedniej kawy nie gwarantuje przygotowania doskonałego naparu. Aby zachwycić gości świetnym smakiem kawy, musimy zatroszczyć się o właściwą technikę przygotowania, a także sprzęt, który pozwoli na wypracowanie odpowiedniego ciśnienia i temperatury wody. Wiedzą o tym projektanci z firmy Jura, bo od prawie 90 lat proponują nam świetne urządzenia, które mogą być stosowane tak przez miłośników smacznej kawy, jak i zawodowych baristów. Dlaczego więc warto wybrać ekspresy tej firmy? Jakie atuty wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak wybrać urządzenie odpowiednie do naszych oczekiwań i uniknąć trudności w jego eksploatacji?

Ekspres do kawy Jura dla baristów

Jura znana jest przede wszystkim ze względu na produkowane przez siebie urządzenia dla profesjonalnych baristów. Ci często sięgają po produkty tej firmy, ponieważ są one niezawodne, a ich budowa umożliwia przygotowanie różnych typów napojów – także tych wymagających napowietrzenia mleka. Firma Jura przygotowała dla profesjonalnych baristów wiele typów ekspresów, które zgrupowane są w kilka linii – między innymi XS, XJ czy GIGA PROFESSIONAL, a wszystkie z nich charakteryzują się innym poborem mocy oraz opcjami zaparzenia naparu.

Który ekspres do kawy Jura wybrać do domu?

Mimo, że wiele produktów marki adresowanych jest do profesjonalnych klientów, ekspres Jura bez problemów może być także wykorzystywany w kuchni. Szczególnie, że w jej katalogu czeka na nas sporo ekspresów, które stworzone są właśnie do użytku w kuchni. Szczególnie dobrze zdadzą egzamin ekspresy z linii
A, J lub ENA, które wyróżniają się prostą budową i różnymi funkcjami umożliwiającymi zaparzenie świetnej kawy. Dobrze również wspomnieć, iż firma proponuje również akcesoria, które umożliwią przygotowanie bardziej oryginalnych rodzajów tego napoju oraz naprawę urządzeń.