Duża ładowność i bezpieczeństwo – bagażniki dachowe

Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Dowiedz się więcej o bagażnikach dachowych

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej liczby bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]