Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Robienie zakupów

Dowiedz się, gdzie kupić derki, wejdź na http://bit.ly/2NbYzLj.

Derka przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można obecnie nabyć w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]