Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Robienie zakupów Sport i rekreacja

Zobacz, gdzie nabyć czapraki, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają koniowi wygodę, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]